WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego. Osiem medali Iskry

Dodano: 20.11.2019 14:14
Źródło: LM.pl

Adam Kuszyński, Klaudia Borkiewicz, Alan Bidziński i Oliwia Janiak stawali na podiach podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Wielkopolskiego i Ogólnopolskiego Sprawdzianu Wszechstronności Stylowej w Poznaniu.

W stolicy Wielkopolski wystartowało 24 zawodników Iskry Konin. Najwięcej krążków wywalczył Adam Kuszyński. Zawodnik Iskry Konin był drugi na 100 m stylem zmiennym i 800 m stylem dowolnym. Do tego dołożył jeszcze brązowe medale na 200 m stylem zmiennym, 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym.

Po jednym srebrnym medalu zanotowała trójka innych pływaków Iskry. Klaudia Borkiewicz była druga na 50 m stylem grzbietowym, Alan Bidziński na 200 m stylem dowolnym, a Oliwia Janiak na 100 m stylem zmiennym. 

W Poznaniu wystartowali również pływacy Rekina Konin - Borys Grabowski, Maksym Duras i Maciej Tęcza. Najlepszy wynik osiągnął Duras, plasując się na piątym miejscu na dystansie 800 m stylem dowolnym.

fot. Iskra Konin

slajd 1 z 5
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO