Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

LM.plSportII liga. Rywale urwali set, ale trzy punkty jadą do Wilczyna

II liga. Rywale urwali set, ale trzy punkty jadą do Wilczyna

Piąte zwycięstwo w sezonie zanotowali siatkarze Wilków Wilczyn. Na wyjeździe pokonali Noteć Czarnków 3:1.

Walcząca jak na razie o utrzymanie w II lidze Noteć Czarnków miała być dobrym rywalem na odkucie się dla Wilków Wilczyn po zeszłotygodniowej porażce ze Stoczniowcem Gdańsk. Wilczynianie bardzo dobrze weszli w mecz i spokojnie wygrali pierwszą część spotkania 25:17.

Już w drugim secie gospodarze jednak zaskoczyli drużynę Tomasza Robaka i wyrównali wynik rywalizacji, zwyciężając 25:22. Wilki nie dały sobie jednak wydrzeć końcowej wygranej i w dwóch kolejnych setach pokonały Noteć 25:19 i 25:23.

Wygrana 3:1 pozwoliła wilczynianom utrzymać trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów. Kolejny mecz w najbliższą sobotę. Wilki podejmować będą SMS Police.

Noteć Czarnków - Wilki Wilczyn 1:3 (17:25, 25:22, 19:25, 23:25)