LM.plSportMKS MOS wciąż bez zwycięstwa. Znów stracił ponad sto punktów

MKS MOS wciąż bez zwycięstwa. Znów stracił ponad sto punktów

Po niezłym występie w Poznaniu koszykarki MKS MOS Konin zanotowały kolejny trudny mecz. Tym razem w Swarzędzu uległy tamtejszemu Liderowi 55:113.

Zespół ze Swarzędza należy do II-ligowej czołówki, do tej pory w bieżącym sezonie przegrał zaledwie raz. Konininankom trudno więc było podnieść rękawicę i rywalizować z Liderem na równym poziomie. Już w pierwszej kwarcie MKS MOS wysoko przegrywał 15:30. W drugiej części spotkania ta różnica jeszcze się zwiększyła i zespół z Konina po pierwszej połowie przegrywał 23:61.

Lepiej drużyna Mateusza Dwornika spisała się w trzeciej kwarcie, jedynej, którą MKS MOS Konin udało się wygrać. Przyjezdne triumfowały wtedy 24:23. W ostatniej części meczu Lider znow zdominował jednak rywalizację, wygrał 29:8, a w całym meczu triumfował 113:55.

Po sześciu meczach MKS MOS Konin ma sześć punktów na koncie i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli II ligi. Kolejny mecz 8 grudnia. Tym razem koninianki zagrają na własnym terenie podejmując AZS Włocławek.

Lider Swarzędz - MKS MOS Konin 113:55 (30:15, 31:8, 23:24, 29:8)

MKS MOS Konin: Małgorzata Siatkowska (13), Weronika Kołodziejczak (10), Natalia Liszkowska (10), Sara Marczyk (9), Kamila Rogulska (4), Wiktoria Orchowska (3), Wiktoria Wróbel (2), Adrianna Siuda (2), Hanna Tomaszewska (2), Julia Burzyńska, Natalia Marcinkowska, Wiktoria Kudroń.