WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Borek o Szymańskim: Obijać się ze średniakami nie ma sensu

Dodano: 26.11.2019 13:18
Źródło: LM.pl

Mocną opinię o dalszej karierze Patryka Szymańskiego po przegranej walce z Welikowskijem wygłosił Mateusz Borek. - Myślę, że Zimnoch, Sęk, Patryk Szymański powiedzą sobie po dzisiejszym wieczorze pas - mówił w materiale dla bokser.org.

W sobotę podczas gali MB Boxing Night 6 w Radomiu Patryk Szymański w walce wieczoru uległ Andrijowi Welikowskijemu. Już w czwartje rundzie koninianin przegrał przez techniczny nokaut. On sam po pojedynku był wstrzemięźliwy, mówił tylko, że przegrał z lepszym rywalem, a na deklaracje co do dalszej kariery jest jeszcze za wcześnie. 

Głos zabrał jednak Mateusz Borek, promotor gali i czołowy dziennikarz sportowy w Polsce. - Dla kilku zawodników wieczór smutny, dający też do myślenia, czy ta zabawa jeszcze ma sens. Myślę, że Zimnoch, Sęk, Patryk Szymański powiedzą sobie po dzisiejszym wieczorze pas - mówił w materiale portalu bokser.org. 

Borek rozwinął również temat konińskiego zawodnika. - Boksowanie z następnymi piętnastoma Kriegerami w przypadku Patryka Szymańskiego kompletnie nie ma sensu. Z takimi rywalami sobie będzie radził. Widać ewidentnie, że przychodzi wyższy poziom i jest problem. Problem delikatności, odporności na ciosy, kruchości. Chciałem Patrykowi jeszcze raz otworzyć wejście w boks, sprofesjonalizowaliśmy jego życie sportowe. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Są jednak pewne rzeczy, których nie da się wytrenować. Obijać się ze średniakami nie ma sensu. 

Patryk Szymański w swojej zawodowej karierze stoczył jak dotąd 23 pojedynki. Wygrał 20 (dziesięć przez nokaut). W ostatnich czterech walkach aż trzykrotnie schodził jednak pokonany. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO