WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Polski Seniorów. Trzech koninian w ćwierćfinałach!

Dodano: 27.11.2019 11:20
Źródło: LM.pl

Marcin Hejosz (Copacabana Konin), Mateusz Goiński (Zagłębie Konin) i Tomasz Spychalski (Zagłębie Konin) awansowali do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie.

We wtorkowych sesjach eliminacyjnych wystąpiło trzech pięściarzy z Konina i cała trójka wygrała swoje pojedynki. Jako pierwszy w kat. 91 kg triumfował Tomasz Spychalski, który w drugiej rundzie, przez RSC, zwyciężył z Damianem Babojcem (Tygrys Elbląg). Po południu do ćwierćfinałów awansował również drugi z pięściarzy Zagłębia Mateusz Goiński, który na punkty wygrał z Mateuszem Kaszą (06 Kleofas AZS AWF Katowice). Zwycięską walkę zanotował rownież Marcin Hejosz (Copacabana Konin), który jednogłośną decyzję sędziów pokonał Karola Poleszaka (Paco Lublin).

Dziś odbędą się ćwierćfinały Mistrzostw Polski Seniorów. W sesji południowej Tomasz Spychalski skrzyżuje rękawice z Michałem Soczyńskim, a w sesji popołudniowej Marcin Hejosz zmierzy się z Damianem Szczepańskim, a Mateusz Goiński będzie walczył z Markiem Krygierem.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO