WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Polski w futsalu. Turniej eliminacyjny w Liścu Wielkim

Dodano: 28.11.2019 11:23
Źródło: LM.pl

Cztery zespoły, w tym KKF Automobile Torino Konin, zagrają w niedzielę w turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski w futsalu. Zwycięzca awansuje do półfinału na szczeblu wojewódzkim.

Po raz kolejny konińscy futsaliści rozpoczynają przygodę z Pucharem Polskim od turnieju eliminacyjnego. Po raz pierwszy jednak taki turniej rozegrany zostanie w naszym regionie. Dokładniej - w otwartej niedawno hali sportowej w Liścu Wielkim (gm. Stare Miasto). W rywalizacji weźmą udział cztery zespoły.

Będą to w większości drużyny rywalizujące na co dzień w II lidze futsalu. Oprócz koninian zagrają Futsal Gostyń i Petro-Lawa Rawicz. Czwartym zespołem będzie Football Team Wągrowiec. Rozgrywki toczone będą systemem ligowym (każdy z każdym). Najlepszy zespół awansuje do półfinałów szczebla wojewódzkiego, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą jednego z trzech pozostałych turniejów eliminacyjnych.

KKF Automobile Torino Konin w zeszłym sezonie dotarł do finału szczebla wojewódzkiego, gdzie przegrał z Grupą CRB Mrówka Mosina Futsal Team. Dwa lata temu natomiast koninianie wygrali rozgrywki wojewódzkie i awansowali, jak na razie jedyny raz w historii, na szczebel centralny Pucharu Polski.

Turniej eliminacyjny w Liścu Wielkim rozpocznie się w niedzielę 1 grudnia o godz. 9.30. Zmagania potrwają do godz. 12.15.

Harmonogram spotkań:
godz. 9.30: KKF Automobile Torino Konin - Football Team Wągrowiec
godz. 9.50: Futsal Gostyń - Petro-Lawa Rawicz
godz. 10.20: Football Team Wągrowiec - Futsal Gostyń 
godz. 10.45: Petro-Lawa Rawicz - KKF Automobile Torino Konin 
godz. 11.15: Football Team Wągrowiec - Petro-Lawa Rawicz
godz. 11.45: KKF Automobile Torino Konin - Futsal Gostyń.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO