WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Półmetek pierwszej rundy. Wilki i SPS u siebie

Dodano: 29.11.2019 11:32
Źródło: LM.pl

Ostatnie mecze pierwszej części rundy zasadniczej rozegrają siatkarze Wilków Wilczyn i SPS Konspol Słupca. Obie drużyny w sobotę zagrają na własnym terenie.

Wilki pierwszą część sezonu zakończą starciem w Wilczynie z najsłabszą obecnie drużyną II ligi gr. I. SMS Police w siedmiu dotychczasowych spotkaniach nie wygrał ani razu. Co więcej - zdobył zaledwie dwa sety i jest obecnie czerwoną latarnią ligi. W starciu z Wilkami większych szans nie będzie miał.

Dla wilczynian zaś to dobra okazja, by w ostatniej kolejce pierwszej części rundy zasadniczej wyprzedzić Orła Międzyrzecz. Wicelider w weekend zagra bowiem z niepokonaną w tym sezonie Olimpią Sulęcin. Wilki do Orła tracą zaledwie punkt, jest więc duża szansa na awans na pozycję wicelidera.

Spotkanie pomiędzy Wilkami Wilczyn a SMS Police rozpocznie się w sobotę 30 listopada o godz. 18.00 w hali sportowej w Wilczynie.

Czwartego miejsca będą w sobotę bronić siatkarze SPS Konspol Słupca. Ich rywalem będzie szósty Stoczniowiec Gdańsk. Zespół z Pomorza w ostatnim czasie zanotował zwyżkę formy, pomijając pauzę w ostatniej kolejce zanotował trzy wygrane. W tym - z wyżej notowanymi Wilkami Wilczyn, gdańszczanie potrafią więc zaskakiwać.

SPS Konspol po nadrobieniu zaległości z Orłem Międzyrzecz zbliżył się do czołówki i jest w wymarzonej pierwszej czwórce. Teraz jednak musi obronić tę pozycję, by w drugą część rundy zasadniczej wejść z dobrej pozycji. Środek tabeli jest mocno spłaszczony, a różnice punktowe niewielkie, każda wygrana i każda strata punktów może więc mieć duże konsekwencje.

Spotkanie pomiędzy SPS Konspol Słupca a Stoczniowcem Gdańsk rozpocznie się w sobotę o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. Kopernika 13 w Słupcy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Spotkanie w Słupcy rozpocznie się o godzinie 19:00 ;)
Dodano: 29.11.2019 15:25    Przez: Rafał Piwowarczyk
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO