WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

SPS Konspol wygrał, choć stracił punkt i spadł na piąte miejsce

Dodano: 30.11.2019 22:20
Źródło: LM.pl

Aż pięć setów potrzebne było do rozstrzygnięcia starcia SPS Konspol Słupca ze Stoczniowcem Gdańsk. Po pierwszej części rundy zasadniczej II ligi słupczanie plasują się na piątym miejscu.

Sobotnie starcie było bardzo ważne dla siatkarzy ze Słupcy, mierzyli się w nim bowiem z bezpośrednim rywalem w walce o pierwszą czwórkę. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, Stoczniowiec zwyciężył bowiem w pierwszym secie 25:22. W dwóch kolejnych setach triumfowali już gospodarze i to SPS Konspol Słupca prowadził 2:1.

W czwartej części spotkania zespół trenera Marka Jankowiaka usilnie walczył o zakończenie rywalizacji. Ostatecznie o wynikach seta rozstrzygnęła walka na przewagi. Lepsi okazali się zawodnicy Stoczniowca, którzy wygrali 26:24 i doprowadzili do remisu.

W piątym decydującym starciu rywalizacja również była dość wyrównana, ale SPS Konspol więcej błędów nie popełnił i wygrał 15:11. W całym spotkaniu słupczanie zwyciężyli 3:2. 

Pomimo zwycięstwa siatkarze ze Słupcy spadli w tabeli na piąte miejsce z dorobkiem trzynastu punktów i stratą jednego oczka do czwartego Trefla II Gdańsk. Kolejne spotkanie za tydzień. SPS Konspol podejmować będzie Noteć Czarnków.

SPS Konspol Słupca - Stoczniowiec Gdańsk 3:2 (22:25, 25:22, 25:20, 24:26, 15:11)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Stoczniowiec Gdańsk

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO