LM.plSportTurniej eliminacyjny Pucharu Polski w futsalu [RELACJA NA ŻYWO]

Turniej eliminacyjny Pucharu Polski w futsalu [RELACJA NA ŻYWO]

Cztery zespoły rywalizują w turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski w futsalu. Zapraszamy na relację na żywo z tego wydarzenia.

15' Koniec spotkania i koniec turnieju. KKF Automobile Torino Konin wygrywa 6:1, a w całym turnieju zajmuje pierwsze miejsce z kompletem dziewięciu punktów! Teraz koninian czeka rywalizacja w półfinale szczebla wojewódzkiego.

14' I jeszcze Marcin Stryganek, 6:1 dla KKF Automobile Torino Konin!

13' Honorowe trafienie dla Futsalu, na listę strzelców wpisał się Tomasz Nojman.

13' Skibiszewski w słupek!

12' Żółta kartka dla Mrozińskiego za faul przy kontrze rywali.

12' Żółta kartka dla Mrozińskiego za faul przy kontrze rywali.

11' I jeszcze raz Skibiszewski. 5:0 dla KKF Automobile Torino Konin. I chyba już pewne zwycięstwo w turnieju!

10' Dobra interwencja Jaskulskiego po strzale Nojmana.

10' Kujawa sam, ale nie trafił w światło bramki.

8' Co on robi! Skibiszewski indywidualnie i mamy 4:0!

7' Skibiszewski znowu! Sprzed pola karnego na 3:0!

6' I chwilę później podwyższa Skibiszewski. 2:0!

6' Jest bramka dla KKF Automobile Torino! Akcja lewą stroną Mrozińskiego i mamy 1:0! Koninianie bardzo blisko awansu.

5' Kolejna dobra akcja koninian, ale znów Kujawa w bramkarza.

4' Najpierw Markiewicz, potem Kujawa, ale oba strzały broni golkiper z Gostynia.

3' Uderzenie Andrzejczaka, obok bramki.

3' Żółta kartka dla Zaborskiego za dyskusje.

2' Sytuacyjna piłka, uderzał Skibiszewski, obok bramki.

1' Było blisko, w słupek trafił Mateusz Mroziński.

1' Pierwszy gwizdek!

11.52 Sytuacja przed ostatnim meczem jest klarowna. KKF Automobile Torino Konin musi wygrać lub zremisować, żeby mieć najwięcej punktów i zająć pierwsze miejsce. W przypadku porażki aż trzy drużyny będą miały po sześć punktów, taki sam bilans bezpośrednich spotkań, ale bilans bramek KKF Automobile Torino nie pozwoli im awansować do półfinału.

15' Koniec spotkania Football Team Wągrowiec pokonał Petro-Lawę Rawicz 9:0. Za chwilę początek ostatniego meczu - KKF Automobile Torino Konin kontra Futsal Gostyń.

15' I jeszcze raz Leśniewski. 9:0.

15' Leśniewski na 8:0.

10' Siódmą bramkę zdobywa Wierzbicki.

7' Rzut karny dla Football Team, strzelił Leśniewski. Walczy o koronę króla strzelców. 6:0.

6' Szósta bramka dla Football Team Wągrowiec, ale tym razem Wasyluk. Kiepski wynik dla konińskiej drużyny, zespół z Wagrowca mocno bowiem śrubuje swój bilans bramkowy.

5' Co minuta gol. Znowu Leśniewski. 4:0.

3' Szykuje się pogrom. Trzecia bramka dla Wągrowca i znów Leśniewski. 3:0.

2' I już 2:0. Po raz kolejny w tym turnieju Rafał Leśniewski. Kibice piłkarscy z regionu na pewno kojarzą tego zawodnika z czasów, gdy grał w Sokole Kleczew.

2' Zespół z Wągrowca obejmuje prowadzenie po bramce Kociemby. 1:0.

1' Zaczynamy!

11.25 Za chwilę przedostatni mecz: Football Team Wągrowiec - Petro-Lawa Rawicz. Szansę na awans ma jedynie zespół z Wągrowca, ale musi wygrać to spotkanie i liczyć na porażkę KKF Automobile Torino Konin z Futsalem Gostyń oraz odpowiedni bilans bramek.

11.23 Tabela po czterech spotkaniach:

1. KKF Automobile Torino Konin - 6 pkt - +5 bramek
2. Football Team Wągrowiec - 3 pkt - +3 bramki
3. Futsal Gostyń - 3 pkt - -2 bramki
4. Petro-Lawa Rawicz - 0 pkt - -3 bramki.

15' W ostatniej sekundzie honorową bramkę dla Petro-Lawa Rawicz strzelił Bartosz Kowalski. KKF Automobile Torino Konin wygrywa 4:1!

13' Zagranie z lewej strony, kończy Mroziński. 0:4!

13' Zaborski do Andrzejczaka, ten z pierwszej, ale trafił w poprzeczkę.

12' Mroziński do Skibiszewskiego, ten minął jeszcze bramkarza i pakuje piłkę do pustej siatki. 0:3!

12' Ładna akcja Andrzejczaka i Skibiszewskiego, ale piłkę wyłapał bramkarz rywali.

11' Markiewicz do Kujawy, ten miał tylko bramkarza przed sobą, ale nie dał rady go pokonać.

9' Jarabek z ostrego kąta ponad bramką.

7' Mamy podwyższenie wyniku. Na 0:2 trafił Przemysław Skibiszewski!

6' Andrzejczak spod linii bocznej, broni bramkarz z Rawicza.

5' Dobre dalekie podanie Markiewicza do Kujawy, ten jednak nie zmieścił piłki w światło bramki.

3' Blisko teraz Skibiszewski, piłka minimalnie minęła słupek.

2' KKF Automobile Torino obejmuje prowadzenie! Strzelił Mroziński. 0:1.

1' Strzał Kociemby broni Jakulski.

1' Jedziemy!

11.00 Za chwilę mecz Petro-Lawa Rawicz - KKF Automobile Torino Konin. Składy obu zespołów:

Petro-Lawa Rawicz: Adrian Kociemba, Tomasz Glina, Bartosz Frąszczak, Bartosz Kowalski, Cezary Lorenc, Kamil Mosiek, Mateusz Nowak, Adrian Kajzer, Apollo Poplana, Mateusz Proć.

KKF Automobile Torino Konin: Jakub Jaskulski, Damian Markiewicz, Marcin Stryganek, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski, Przemysław Skibiszewski, Przemysław Lewandowski, Krystian Andrzejczak, Wiktor Jarabek, Alan Kujawa.

15' Koniec spotkania, Football Team Wągrowiec pokonał Futsal Gostyń 6:1.

14' Honorowe trafienie dla Futsalu Gostyń zaliczył Mateusz Matysiak. 6:1.

13' Rzut karny dla Football Team Wągrowiec. W słupek trafia bramkarz drużyny.

11' 6:0. Rafał Leśniewski po raz kolejny.

9' I jeszcze raz Leśniewski. Już 5:0 dla Football Team Wągrowiec.

7' Czwarta bramka dla zespołu z Wągrowca. Trafił Leśniewski.

6' Dominacja Football Team Wągrowiec. Na 3:0 podwyższył Patryk Sergiel.

4' Najpierw blisko wyrównania był Futsal Gostyń, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Kontra zespołu z Wągrowca wykończona przez Mateusza Rozmarynowskiego i mamy 2:0.

3' Football Team Wągrowiec prowadzi. Piłkę przejął i akcję wykończył Patryk Sergiel. 1:0.

10.31 Teraz spotkanie Football Team Wągrowiec - Futsal Gostyń. Składy obu zespołów:

Football Team Wągrowiec: Karol Hermann, Patryk Siergiel, Mateusz Rozmarynowski, Andrij Wasyluk, Rafał Leśniewski, Kacper Wierzbicki.

Futsal Gostyń: Rafał Wolsztyniak, Przemysław Czajka, Robert Przewoźny, Tomasz Majchrzak, Krzysztof Seiffert, Krzysztof Weber, Tomasz Nojman, Sławomir Kuzia, Damian Bujak, Mateusz Matysiak.

10.30 Tabela po dwóch spotkaniach:

1. Futsal Gostyń - 3 pkt - +3 bramki
2. KKF Automobile Torino Konin - 3 pkt - +2 bramki
3. Football Wągrowiec - 0 pkt - -2 bramki

15' Koniec spotkania. Petro-Lawa Rawicz - Futsal Gostyń 0:3!

12' 0:3. Robert Przewoźny podwyższa prowadzenie Futsalu Gostyń.

10' Zespół z Rawicza miał rzut wolny, ale nie zdołał nawet oddać strzału.

7' Cały czas 0:2. Futsal Gostyń ma znaczną przewagę, zespół z Rawicza na razie bez klarownych sytuacji.

4' Sławomir Kuzia znów dla Futsalu. 0:2.

3' Pierwszy gol dla Futsalu Gostyń. Strzelił Robert Przewoźny. 0:1.

10.06 Składy obu zespołów:

Petro-Lawa Rawicz: Adrian Kociemba, Tomasz Glina, Bartosz Frąszczak, Bartosz Kowalski, Cezary Lorenc, Kamil Mosiek, Mateusz Nowak, Adrian Kajzer, Apollo Poplana, Mateusz Proć.

10.02 Teraz czas na spotkanie Futsalu Gostyń z Petro-Lawą Rawicz.

15' Spotkania w turnieju trwają po piętnaście minut z zatrzymywanym czasem.

15' Koniec meczu! KKF Automobile Torino triumfuje 4:3 i obejmuje pozycję lidera w grupie!

15' Zaborski na pustą z własnej połowy, ale nie trafia.

15' Wągrowiec bez bramkarza.

15' Strata na własnej połowie, przejął piłkę Wierzbicki, a do siatki wbił ją Leśniewski. 4:3.

14' Obijają Jaskulskiego i Wasyluk, i Sergiel, ale na razie utrzymują prowadzenie koninianie.

13' Próba z dystansu Wasyluka, broni Jaskulski. Po drugiej stronie Skibiszewski obok bramki.

11' Dwójkowa akcja Skibiszewski - Mroziński. KKF Automobile Torino prowadzi już 4:2!

11' Z rzutu wolnego uderzał Leśniewski, ale obił mur koninian.

10' I już 3:2! Alan Kujawa z lewej strony pola karnego. KKF Automobile Torino prowadzi!

8' Mamy wyrównanie! Po rozegraniu rzutu wolnego trafia Kujawa! 2:2.

7' Szybka odpowiedź zespołu z Wągrowca, ponowne prowadzenie daje Leśniewski. 1:2.

5' Rzut wolny dla KKF Automobile Torino. Bespośrednie uderzenie Krystiana Andrzejczaka i mamy wyrównanie. 1:1!

5' Zejście do środka Zaborskiego, ale strzał słaby, broni bramkarz Footballu.

4' Ładnie rozegrali rzut wolny goście, strzelał Wasyluk, broni Jaskulski.

3' Uderzał Leśniewski, ale bronią na spółę koninianie. Odpowiedź z dystansu Markiewicza paruje bramkarz z Wągrowca.

3' Strzelał z ostrego kąta Kujawa, ale nikt nie dobił piłki do siatki.

2' Mamy pierwszą bramkę dla Footballu. Trafił Kacper Wierzbicki.

1' Pierwsze uderzenie koninian, strzał Zaborskiego broni golkiper rywali.

1' Zaczynamy pierwsze spotkanie!

9.32 Trwa ceremonia otwarcia. Hala sportowa w Liścu Wielkim to nowy obiekt, który po raz pierwszy gości tego typu rozgrywki. Przemawia właśnie zastępca wójta gminy Stare Miasto Janusz Frysiak. - Turniej uważam za otwarty - powiedział.

9.27 W pierwszym meczu zmierzą się KKF Automobile Torino Konin i Football Team Wągrowiec. Składy obu zespołów:

9.25 Cztery zespoły - KKF Automobile Torino Konin, Football Wągrowiec, Futsal Gostyń i Petro-Lawa Rawicz zagrają dziś w Liścu Wielkim o awans do półfinału szczebla wojewódzkiego. Harmonogram spotkań.

godz. 9.30: KKF Automobile Torino Konin - Football Team Wągrowiec
godz. 9.50: Futsal Gostyń - Petro-Lawa Rawicz
godz. 10.20: Football Team Wągrowiec - Futsal Gostyń
godz. 10.45: Petro-Lawa Rawicz - KKF Automobile Torino Konin
godz. 11.15: Football Team Wągrowiec - Petro-Lawa Rawicz
godz. 11.45: KKF Automobile Torino Konin - Futsal Gostyń.