WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Po raz trzeci szkolili trenerów. Intensywność i przejścia w obronie

Dodano: 1.12.2019 22:01
Źródło: LM.pl

240 trenerów, nauczycieli i studentów wychowania fizycznego uczestniczyło w niedzielę w III Konferencji Szkoleniowej OZPN Konin.

Konferencja dla trenerów, nauczycieli i studentów zorganizowana została w Koninie po raz trzeci. Tym razem wzięło w niej udział ok. 240 osób. - Liczba jest taka, która pozwala nam optymalnie przeprowadzić tę konferencję. Nie wiem nawet, czy na więcej nas stać. Myślę, że to zadowalająca liczba - mówił podczas konferencji jej główny organizator Marcin Woźniak.

Tegorocznymi wykładowcami byli Patryk Dębrowski i Paweł Grycmann. Ten pierwszy to trener asystent w zespole Pogoni II Szczecin i szef scoutingu młodzieżowego w Pogoni Szczecin. Posiada licencję UEFA A. Paweł Grycmann jest natomiast wojewódzkim koordynatorem kształcenia i licencjonowania trenerów Śląskiego ZPN, przewodniczącym komisji szkolenia Śląskiego ZPN i wykładowcą AWF Katowice. 

W tym roku tematyka konferencji oscylowała wokół dwóch głównych zagadnień. - Postawiliśmy na to, żeby jeden i drugi prelegent prowadził zarówno teorię, jak i praktykę - tłumaczy Marcin Woźniak. - Mieliśmy dwa tematy, które są bardzo deficytowe w naszym środowisku. Intensywność, na którą wszyscy narzekają, szczególnie zawodnicy, którzy wyjeżdżają zagranicę. Skupiliśmy się również na elemencie, który też jest często zapominany, bo wszyscy robimy przejścia w ataku, natomiast zapominamy, żeby ustawić się w obronie. 

Po zakończeniu konferencji wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające w niej udział. slajd 1 z 12
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO