LM.plSportTrzy medale konińskich Shootersów na turnieju Winter Open 2019

Trzy medale konińskich Shootersów na turnieju Winter Open 2019

Przemysław Rosiak, Kamil Rzepka i Krzysztof Walczak stanęli na podiach turnieju Winter Open 2019 w brazylijskim jiu-jitsu. Zawody rozegrane zostały w Luboniu.

Najwyższe, drugie miejsce, spośród konińskich zawodników wywalczył Przemysław Rosiak. W kat. no-gi adult brązowe pasy do 73,5 kg zawodnik Shooters Konin przegrał z Dawidem Słomą (Alliance Jiu-jitsu) i wywalczył ostatecznie srebrny medal.

W kat. no-gi adult niebieskie pasy do 79,5 kg startował Krzysztof Walczak. Reprezentant konińskich Shootersów wywalczył ostatecznie brązowy medal.

Na trzecim miejscu podium uplasował się również zawodnik Shooters Turek. Kamil Rzepka stanął na podium w kat. gi adult brązowe pasy do 82,3 kg.