WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzy medale konińskich Shootersów na turnieju Winter Open 2019

Dodano: 2.12.2019 11:09
Źródło: LM.pl

Przemysław Rosiak, Kamil Rzepka i Krzysztof Walczak stanęli na podiach turnieju Winter Open 2019 w brazylijskim jiu-jitsu. Zawody rozegrane zostały w Luboniu.

Najwyższe, drugie miejsce, spośród konińskich zawodników wywalczył Przemysław Rosiak. W kat. no-gi adult brązowe pasy do 73,5 kg zawodnik Shooters Konin przegrał z Dawidem Słomą (Alliance Jiu-jitsu) i wywalczył ostatecznie srebrny medal.

W kat. no-gi adult niebieskie pasy do 79,5 kg startował Krzysztof Walczak. Reprezentant konińskich Shootersów wywalczył ostatecznie brązowy medal.

Na trzecim miejscu podium uplasował się również zawodnik Shooters Turek. Kamil Rzepka stanął na podium w kat. gi adult brązowe pasy do 82,3 kg. 

fot. Shooters Konin 

  • Trzy medale konińskich Shootersów na turnieju Winter Open 2019
  • Trzy medale konińskich Shootersów na turnieju Winter Open 2019

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO