WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mustang rozpoczął sezon. Okazała wygrana z Górnikiem Wałbrzych

Dodano: 2.12.2019 14:19
Źródło: LM.pl

Prawie sto punktów zdobyli koszykarze na wózkach Mustanga Konin w pierwszym ligowym starciu tego roku. W Koninie pokonali Górnika Toyota Wałbrzych 98:26.

Koninianie nawet na moment nie dali szansy na wyrównaną rywalizację w sobotnim starciu swoim rywalom. W trzech pierwszych kwartach Górnik Toyota Wałbrzych nie był w stanie nawet przekroczyć granicy dziesięciu punktów. Ostatecznie licznik Mustanga Konin zatrzymał się na 98 punktach, goście zdołali zanotować jedynie 26 oczek.

W tym sezonie koniński zespół prowadzi nowy trener, a jednocześnie zawodnik - Piotr Łuszyński. To szkoleniowiec i zawodnik reprezentacji Polski, w przeszłości zawodnik klubów z Bundesligi oraz tureckiego Galatasaray Stambuł. 

Mustang Konin - Górnik Toyota Wałbrzych 98:26 (27:8, 22:2, 25:4, 24:12)

Mustang Konin: Przemysław Stelmasik, Daniel Brzeziński, Marek Bystrzycki, Krzysztof Zieliński, Marek Wesołowski, Piotr Łuszyński, Mateusz Tylak, Kamil Kornacki, Przemysław Darnikowski, Witold Malisiak

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO