WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

E-sportowa Liga Miast. Zwycięstwo Konina w ważnym spotkaniu

Dodano: 3.12.2019 11:53
Źródło: LM.pl

Po zaciętym starciu reprezentacja Konina pokonała Siemianowice Śląskie 16:11 w ramach czwartej kolejki E-sportowej Ligi Miast. Fantastyczny finisz w ostatniej rundzie zanotował Jakub ,,FakeTooMuch" Seidel.

Spotkanie z Siemianowicami Śląskimi dla koninian było niezwykle ważne. Rywale z czwartej kolejki zajmowali do tej pory drugie miejsce w tabeli, dające awans do półfinałów, choć mieli taki sam bilans spotkań, co reprezentacja Konina. Bezpośrednie starcie może więc zadecydować o tym, który z tych zespołów ostatecznie znajdzie się na premiowanej pozycji.

Oglądaj 4 Kolejka E-sportowej Ligi Miast Siemianowice Śląskie vs Konin od użytkownika SUPERGAMEesport na www.twitch.tv

Mecz zaczął się szczęśliwie dla zawodników z Konina, rywale przez pierwsze rundy grali bowiem osłabieni brakiem jednego z zawodników. W tym czasie koninianie zdołali wypracować sobie dużą przewagę i wygrywali 6:1. Gdy skład Siemianowic Śląskich był już pełny gra się wyrównała, a rywale zaczęli odrabiać straty. Doprowadzili do remisu 6:6, a kolejne rundy padały łupem obu drużyn naprzemiennie. 

W końcówce znów przycisnęli zawodnicy z Konina i od remisu 10:10 zdobyli cztery punkty z rzędu, by ostatecznie zwyciężyć 16:11. Fantastyczny finisz w ostatniej rundzie zanotował Jakub ,,FakeTooMuch" Seidel, popisując się quadra killem, dającym koninianom upragiony szesnasty punkt. 

Dzięki wygranej Konin awansował na drugie miejsce w tabeli grupy B E-sportowej Ligi Miast z dorobkiem trzech zwycięstw i jednej porażki (nie wszystkie zespoły jednak jeszcze rozegrały swoje mecze czwartej kolejki). Następny i ostatni już mecz 14 grudnia. Konin zmierzy się wtedy z Kielcami.

E-sportowa Liga Miast to rozgrywki, w których w CS:GO rywalizują reprezentacje szesnastu miast. Drużyna z Konina działa przy Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, a w zespole grają uczniowie tej szkoły.

Konin - Siemianowice Śląskie 16:11

Konin: Szymon ,,lampardxx" Zalewski, Miłosz ,,AntyVirus13" Konieczka, Maik ,,LLTN" Piasecki, Przemysław ,,przemeklovel" Strzykała, Jakub ,,FakeTooMuch" Seidel.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO