WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Hagard spadł na ostatnie miejsce. Porażka z Blejkanem Gryfino

Dodano: 4.12.2019 11:26
Źródło: LM.pl

Siódmej porażki w tym sezonie doznali piłkarze ręczni Hagardu Strzałkowo. Po ostatniej kolejce beniaminek z powiatu słupeckiego spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

W sobotę zespół ze Strzałkowa mierzył się z Blejkanem Gryfino. Już po sześciu minutach gospodarze przegrywali 1:5. Później jednak Hagard odrobił straty, doprowadził do wyrównania 6:6 i do końca pierwszej połowy rywalizacja była już wyrównana. Ostatecznie do przerwy Blejkan wygrywał 14:12.

W drugiej połowie na parkiecie dominował już zespół z Gryfina. W przeciągu dwudziestu minut Blejkan zanotował piętnaście bramek wobec zaledwie pięciu trafień Hagardu. W końcówce spotkania gospodarze odrobili dwie bramki straty, ale ostatecznie i tak przegrali 24:34.

Była to siódma porażka beniaminka ze Strzałkowa w tym sezonie. Po weekendzie Hagard spadł na ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów na koncie i stratą jednego oczka do Jezioraka Iława. Kolejny mecz w najbliższą sobotę - Hagard zmierzy się na wyjeździe z KU AZS UKW Bydgoszcz.

Hagard Strzałkowo - Blejkan Gryfino 24:34 (12:14)

Hagard Strzałkowo: Mateusz Czechanowski, Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek (5), Dawid Mierzejewski (4), Daniel Górecki (2), Dominik Nawrocki (6), Sebastian Bagrowski, Marcin Nowak, Damian Mierzejewski (3), Bartosz Grabowski, Jarosław Rogalski (4), Michał Zerner, Oskar Zawodny. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka ręczna,   II liga,   Hagard Strzałkowo,   Blejkan Gryfino

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO