LM.plSportHagard spadł na ostatnie miejsce. Porażka z Blejkanem Gryfino

Hagard spadł na ostatnie miejsce. Porażka z Blejkanem Gryfino

Siódmej porażki w tym sezonie doznali piłkarze ręczni Hagardu Strzałkowo. Po ostatniej kolejce beniaminek z powiatu słupeckiego spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

W sobotę zespół ze Strzałkowa mierzył się z Blejkanem Gryfino. Już po sześciu minutach gospodarze przegrywali 1:5. Później jednak Hagard odrobił straty, doprowadził do wyrównania 6:6 i do końca pierwszej połowy rywalizacja była już wyrównana. Ostatecznie do przerwy Blejkan wygrywał 14:12.

W drugiej połowie na parkiecie dominował już zespół z Gryfina. W przeciągu dwudziestu minut Blejkan zanotował piętnaście bramek wobec zaledwie pięciu trafień Hagardu. W końcówce spotkania gospodarze odrobili dwie bramki straty, ale ostatecznie i tak przegrali 24:34.

Była to siódma porażka beniaminka ze Strzałkowa w tym sezonie. Po weekendzie Hagard spadł na ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów na koncie i stratą jednego oczka do Jezioraka Iława. Kolejny mecz w najbliższą sobotę - Hagard zmierzy się na wyjeździe z KU AZS UKW Bydgoszcz.

Hagard Strzałkowo - Blejkan Gryfino 24:34 (12:14)

Hagard Strzałkowo: Mateusz Czechanowski, Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek (5), Dawid Mierzejewski (4), Daniel Górecki (2), Dominik Nawrocki (6), Sebastian Bagrowski, Marcin Nowak, Damian Mierzejewski (3), Bartosz Grabowski, Jarosław Rogalski (4), Michał Zerner, Oskar Zawodny.