WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Podwójne pływanie Iskry. Na zawodach w Olsztynie i Gnieźnie

Dodano: 17.12.2019 13:25
Źródło: LM.pl

Aż 29 medali przywieźli do Konina pływacy Iskry Konin z IV Grand Prix Warmii i Mazur w Olsztynie oraz Gwiazdkowych Zawodów Pływackich w Gnieźnie. 

W Olsztynie rywalizował Dawid Haładaj. Koninianin dwukrotnie stawał na podium, zdobywając srebrne medale w swoim roczniku na 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem zmiennym. Jednocześnie zawodnik Iskry Konin był czwarty i piąty w kat. 14 lat i starsi.

Aż 32 zawodników Iskry pływało natomiast w Gnieźnie na Gwiazdkowych Zawodach Pływackich. Konińscy zawodnicy zdobyli 27 krążków - dziewięć złotych, jedenaście srebrnych i siedem brązowych. Najwięcej razy na podium stawali Klaudia Borkiewicz (dwa złota i brąz), Oliwia Janiak (jedno złoto i dwa srebra) oraz Adam Kuszyński (jedno złoto i dwa srebra). Dwa zwycięstwa zanotował ponadto Alan Bidziński, dwa srebra zdobyła Marcelina Dunaj, a po jednym srebrnym i jednym brązowym medalu wywalczyli Gracjan Kaczmarek i Jakub Gorzeń. 

Po jednym krążku do Konina przywieźli: Gabriela Zielińska (złoto), Julia Janiak (złoto), Wiktora Janiak (złoto), Kamil Kuśmierek (srebro), Borys Piątkowski (srebro), Ewelina Kolińska (srebro), Zuzanna Cicha (brąz), Wiktor Kuśmierek (brąz), Mateusz Garbaciak (brąz), Patryk Grabiński (brąz).

fot. Iskra Koni

slajd 1 z 16
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO