WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Polski Juniorów. Julia Wróbel z brązowym medalem!

Dodano: 18.12.2019 12:12
Źródło: LM.pl

Trzecie miejsce w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym wywalczyła Julia Wróbel wraz z koleżankami z Polonii Warszawa podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie.

W pięciu konkurencjach podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów wystartowała wychowanka Iskry Konin, pływająca dziś w barwach Polonii Warszawa, Julia Wróbel. Koninianka wraz z koleżankami sięgnęła po brązowy medal w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym. Polonia zanotowała czas 3:54,25, tracąc do pierwszego miejsca 1,18 sek. 

Indywidualnie koninianka trzykrotnie awansowała do ścisłego finału na 50 m stylem motylkowym, 100 m stylem motylkowym i 200 m stylem motylkowym. Za każdym razem Julia Wróbel zajmowała szóste miejsca. Ponadto w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym Polonia Warszawa z koninianką w składzie zajęła ósmą pozycję.

To już szósty medal mistrzostw Polski wywalczony przez Julię Wróbel. W zeszłym sezonie koninianka zdobyła złoto w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (sztafeta 4x100 m stylem dowolnym), trzy złote medale w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (100 m stylem motylkowym, sztafeta 4x200 m stylem dowolnym i 4x100 m stylem dowolnym) oraz srebro w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (sztafeta 4x100 m stylem zmiennym). 

Wyniki Julii Wróbel na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów:
Sztafeta 4x100 m dowolny: 3. miejsce (3:54,25)
50 m motylkowy: 6. miejsce (28,47)
100 m motylkowy: 6. miejsce (1:02,92)
200 m motylkowy: 6. miejsce (2:20,29)
Sztafeta 4x100 m zmienny: 8. miejsce (4:24,77).

fot. archiwum prywatne Julii Wróbel

  • Mistrzostwa Polski Juniorów. Julia Wróbel z brązowym medalem!
  • Mistrzostwa Polski Juniorów. Julia Wróbel z brązowym medalem!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO