WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dawid Śnieg i Aleks Sieradzki na pierwszym treningu Sokoła

Dodano: 13.01.2020 20:13
Źródło: LM.pl

Osiemnastu zawodników stawiło się na pierwszym treningu Sokoła Kleczew podczas zimowego okresu przygotowawczego. Wśród nich byli m.in. byli zawodnicy Górnika Konin - Aleks Sieradzki i Dawid Śnieg.

Pierwsze zajęcia w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Sokoła Kleczew odbyli w hali sportowej. Stawiło się na nich osiemnastu zawodników. Spośród piłkarzy, którzy występowali w Sokole jesienią w treningu brali udział Hubert Świtalski, Jakub Groszkowski, Tomasz Koziorowski, Michał Wolinowski, Wiktor Patrzykąt, Paweł Piceluk, Sebastian Śmiałek, Michał Kozajda, Konrad Kobylarek i Miłosz Świątnicki. Ponadto obecni byli, choć nie ćwiczyli z kolegami z zespołu Arkadiusz Widelski i Jakub Antosik.

Po raz pierwszy w biało-zielonych strojach zobaczyć można było trzech piłkarzy, których Sokół Kleczew zakontraktował jeszcze przed pierwszym treningiem. Na zajęciach obecny był Adrian Kaliszan, który do Sokoła przeniósł się z Mieszka Gniezno. Dwaj z nich do III-ligowca trafili z Górnika Konin - są to Maciej Adamczewski i Mateusz Majer. 

To jednak niejedyni piłkarze z przeszłością w konińskim klubie obecni na poniedziałkowych zajęciach. Razem z Sokołem trenowali również Aleks Sieradzki (ostatnio IV-ligowy KS Opatówek) i Dawid Śnieg (ostatnio grecki Asteras Vlahioti). Ten drugi, już po treningu, ogłoszony został również nowym piłkarzem Sokoła.

Wiadomo ponadto, że spośród nieobecnych w poniedziałek w Sokole Kleczew nie zagra już Dawid Kołodziejczak. 25-letni bramkarz przenosi się do Nielby Wągrowiec. Wypożyczony do IV-ligowej Victorii Września został natomiast Szymon Szczęsny.

Pierwszy raz w akcji zawodników Sokoła oglądać będzie można 25 stycznia. W Jarocinie kleczewianie zmierzą się z ligowym rywalem - tamtejszym Jarotą. 

slajd 1 z 17
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO