WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Podwójne granie Wilków, SPS znów w czwórce?

Dodano: 23.01.2020 14:00
Źródło: LM.pl

Aż trzy mecze w II lidze rozegrają drużyny siatkarskiej z naszego regionu w najbliższy weekend. Na Pomorzu podwójna rywalizacja czeka Wilki Wilczyn, a w Międzyrzeczu spotkanie rozegra SPS Konspol.

Podwójne granie Wilków Wilczyn to efekt przełożonego spotkania z Treflem II Gdańsk. Ten mecz wilczynianie rozegrają już w piątek. Dzień później natomiast rywalem drużyny Tomasza Robaka będzie inny gdański zespół - Stoczniowiec. Oba zespoły w tabeli plasują się niżej od Wilków.

Zespół z powiatu konińskiego już w ten weekend może zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwórce premiowanej grą w play-offach. Musi zdobyć jednak pełne sześć punktów i liczyć na porażkę SPS Konspol Słupca. Starcia z gdańskimi zespołami zakończą również wyjazdową serię Wilków Wilczyn, kolejny mecz wilczynianie rozegrają bowiem już u siebie.

Spotkanie Wilków Wilczyn z Treflem II Gdańsk zaplanowane jest na piątek 24 stycznia o godz. 19.00 w hali sportowej przy ul. Piotra Skargi 52 w Lęborku. Starcie ze Stoczniowcem Gdańsk rozpocznie się natomiast w sobotę 25 stycznia o godz. 17.00 w hali sportowej w Gdańsku.

Wyjazdowe spotkanie czeka również siatkarzy SPS Konspol Słupca. Ich rywalem będzie trzeci w tabeli Orzeł Międzyrzecz. Obie drużyny dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt, a rozdziela je jeszcze Trefl II Gdańsk. Mecz będzie więc kluczowy w walce słupczan o pierwszą czwórkę. Po ostatniej porażce zespół Marka Jankowiaka z tej czwórki wypadł, ale niewiele mu brakuje, by znów awansować na pozycję premiowaną miejscem w play-offach.

Orzeł Międzyrzecz nie jest ostatnio w wybitnej formie, w czterech ostatnich kolejkach przegrał trzy razy i raz pauzował. To szansa dla słupczan, którym już raz udało się Orła pokonać. Na własnym terenie SPS Konspol triumfował 3:0. Powtórzenie tego rezultatu może dać awans siatkarzom ze Słupcy nawet na trzecie miejsce.

Mecz pomiędzy Orłem Międzyrzecz a SPS Konspol Słupca rozpocznie się w sobotę 25 stycznia o godz. 17.00 w hali sportowej w Międzyrzeczu.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO