WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

SPS Konspol przegrał, ale i tak wskoczył na czwarte miejsce w tabeli

Dodano: 25.01.2020 23:16
Źródło: LM.pl

Siatkarze SPS Konspol Słupca przegrali w sobotę z Orłem Międzyrzecz 2:3. Wywalczony punkt pozwolił im wyprzedzić w dorobku punktowym Trefla II Gdańsk.

Jeszcze do piątku SPS Konspol Słupca zajmował w tabeli piąte miejsce z dokładnie takim samym dorobkiem punktowym, co Trefl II Gdańsk. W piątek gdańszczanie przegrali jednak z Wilkami Wilczyn i pogorszyli swój bilans setowy, co pozwoliło wrócić na czwartą pozycję, premiowaną awansem do play-off, słuczanom.

SPS Konspol Słupca swój mecz grał w sobotę. Spotkanie z Orłem Międzyrzecz było zaciete i trwało aż pięć setów. Dwa pierwsze wygrali gospodarze, w tym jeden po walce na przewagi. Później jednak zespół Marka Jankowiaka odrobił straty i doprowadził do wyrównania. Decydujący, piąty set padł jednak łupem Orła, który wygrał 15:12, a w całym meczu trumfował 3:2.

Słupczanie wywalczyli jednak jeden punkt i odskoczyli od Trefla II Gdańsk. Zajmują obecnie czwarte miejsce z 24 oczkami na koncie. Kolejny mecz 1 lutego. Zespół ze Słupcy podejmie właśnie rezerwy Trefla.

Orzeł Międyrzecz - SPS Konspol Słupca 3:2 (28:26, 25:14, 21:25, 23:25, 15:12)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Orzeł Międzyrzecz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO