WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Porażka Medyka z Olimpią Szczecin. Honorowy gol Gawrońskiej

Dodano: 27.01.2020 14:17
Źródło: LM.pl

W trzecim zimowym sparingu Medyk Konin uległ swojemu ligowemu rywalowi - Olimpii Szczecin. Jedynego gola dla zespołu Romana Jaszczaka strzeliła Anna Gawrońska.

Medyczki do sparingu przystąpiły po tygodniowym obozie dochodzeniowym na własnych obiektach. Już w pierwszej połowie starcia w Uniejowie Olimpia Szczecin zanotowała cztery gole. Do siatki Medyka trafiały Paulina Oleksiak, Roksana Ratajczyk, Amelia Bińkowska i Julia Brzozowska. 

Po zmianie stron padł jeszcze jeden gol, tym razem autorstwa koninianek. Na listę strzelczyń wpisała się Anna Gawrońska. Spotkanie Medyka zakończyło się porażką 1:4.

Kolejny mecz kontrolny medyczki rozegrają w najbliższą niedzielę. W Berlinie zespół Romana Jaszczaka zmierzy się z tamtejszą Victorią.

Medyk Konin - Olimpia Szczecin 1:4

Medyk Konin (skład wyjściowy): Aubrei Corder - Klaudia Olejniczak, Gabija Gedgaudaite, Sandra Sałata, Alicja Piechocka, Gabriela Grzywińska, Dasza Eremenkowa, Natalia Pakulska, Natalia Chudzik, Anna Gawrońska, Nikol Kaletka.

fot. Medyk Koni

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

hehehehehe
Dodano: 28.01.2020 00:06    Przez: Paweł Woźniak
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO