WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Magistrat ogłosił konkurs na wspieranie i upowszechnianie sportu

Dodano: 31.01.2020 13:23
Źródło: LM.pl

85 tys. zł wynosi pula środków w konkursie na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Oferty można składać do 19 lutego.

W ramach konkursu podmioty mogą składać oferty na realizację dwóch typów zadań - organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców Konina oraz organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych dla osób z niepełnosprawnościami. Do podziału jest łącznie 85 tys. zł - 70 tys. zł w ramach pierwszego zadania i 15 tys. zł w ramach drugiego zadania. Oferty składać można do 19 lutego w Urzędzie Miejskim w Koninie. 

W zeszłym roku największe dofinansowanie otrzymał Klub Biegacza Aktywni Konin. Na organizację 27. Biegu o Lampkę Górniczą przyznano 11 tys. zł. Osiem tysięcy złotych trafiło do Klubu Żeglarskiego przy KWB Konin na XXV Zimowe Regaty Barbórkowe, a po siedem tysięcy złotych - do Konińskiego Klubu Tenisowego, TKKF Korty i Fundacji im. Piotra Janaszka Podaj Dalej.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO