Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportRemis Sokoła w drugim sparingu. Gola strzelił Maciej Adamczewski

Remis Sokoła w drugim sparingu. Gola strzelił Maciej Adamczewski

Remisem 1:1 zakończył się drugi zimowy sparing Sokoła Kleczew. Jedynego gola dla zespołu Łukasza Cichosa zanotował Maciej Adamczewski.

W drugim zimowym sparingu kleczewianie mierzyli się w Gnieźnie ze swoim ligowym rywalem - tamtejszym Mieszkiem. Trener Łukasz Cichos nie mógł w sobotę skorzystać z Tomasza Koziorowskiego oraz Michała Kozajdy. Ten drugi przebywa obecnie na testach w innym zespole. Do Kleczewa wrócił natomiast Marcin Poręba. 21-latek przebywał ostatnio na testach w Elanie Toruń, ale nie dostał angażu w II-ligowcu.

Wynik sparingu otworzył Mieszko. Do siatki Sokoła trafił Krzysztof Biegański. Sokół zdołał wyrównać, a pierwszego gola w barwach kleczewskiej drużyny zanotował jej nowy zawodnik - Maciej Adamczewski. Oba zespoły w drugiej połowie doznały strat. Mieszko kończył mecz w dziesiątkę, gdy drugą żółtą kartkę otrzymał Hubert Kantarowski. W Sokole urazu doznał natomiast Hubert Świtalski, a w bramce na ostatnie pół godziny zastąpił go Jakub Strzykowski. Sparing zakończył się remisem 1:1.

Kolejny mecz kontrolny zespół Łukasza Cichosa zaplanowany ma na 8 lutego. Sokół zagra wtedy z KS Kutno.

Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew (Krzysztof Biegański - Maciej Adamczewski)

Sokół Kleczew (cała kadra): Hubert Świtalski, Jakub Strzykowski, Wiktor Patrzykąt, Adrian Kaliszan, Dawid Śnieg, Jakub Groszkowski, Michał Wolinowski, Sebastian Śmiałek, Maciej Adamczewski, Paweł Piceluk, Norbert Grzelak, Konrad Kobylarek, Mateusz Majer, Adam Frydrychowski, Miłosz Świątnicki, Maciej Poręba, zawodnik testowany