LM.plSportOlimpia Koło znów wygrała w sparingu z liderem klasy okręgowej

Olimpia Koło znów wygrała w sparingu z liderem klasy okręgowej

Po zwycięstwie nad pierwszym zespołem grupy II klasy okręgowej Olimpia Koło pokonała kolejnego lidera - tym razem grupy I. Był to trzeci zimowy sparing kolan.

Rywalem Olimpii była Victoria Skarszew, zajmująca pierwsze miejsce w grupie I klasy okręgowej. Spotkanie rozpoczęło się dla kolan świetnie, już w pierwszej minucie na listę strzelców wpisał się bowiem Dawid Zawadzki. Do przerwy Olimpia prowadziła 1:0.

Kolejne gole padły po zmianie stron. Najpierw wynik podwyższył Patryk Olczyk, a w 66. minucie po raz drugi do siatki trafił Dawid Zawadzki. Ostatni gol dla kolan padł w 77. minucie - tym razem strzelił go Adam Kozajda.

Victoria również miała swoje okazje. Najpierw zespół ze Skarszewa zmarnował jednak jedenastkę, strzał obronił Bartosz Kordylewski. Lider klasy okręgowej zdołał zanotować honorowe trafienie dopiero w 89. minucie.

Olimpia Koło wygrała swój trzeci zimowy sparing. Kolejny mecz kontrolny zespół Tomasza Mikusika czeka w przyszłą sobotę. W Uniejowie kolanie zmierzą się z GKS Sompolno.

Victoria Skarszew - Olimpia Koło 1:4 (1', 66' Dawid Zawadzki, 53' Patryk Olczyk, 77' Adam Kozajda)

Olimpia Koło (skład wyjściowy): Jakub Zawilski, Kacper Madaliński, Oliver Kos, Dawid Zawadzki, Szymon Wawrzyniak, Adam Kozajda, Mikołaj Makarowicz, Konrad Lewandowski, Szymon Bartosik, Konrad Cieślak, Patryk Olczyk.

Ponadto zagrali: Kamil Mazur, Jakub Skiba, Krystian Jaroszewski, Bartosz Uliński, Bartosz Kordylewski, Adam Ciesielski.