WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Transferowy hit w Sokole. Przyszedł najlepszy strzelec Mieszka

Dodano: 13.02.2020 21:22
Źródło: LM.pl

30-letni napastnik  Łukasz Zagdański przeniósł się z Mieszka Gniezno do Sokoła Kleczew. To piąty transfer III-ligowca z naszego regionu w zimowym okienku.

Sokół już wcześniej solidnie się wzmocnił pozyskując m.in. Dawida Śniega, Mateusza Majera, czy Macieja Adamczewskiego, ale dopiero na połowę lutego zatrzymał sobie potencjalny hit w ataku. W czwartek klub ogłosił pozyskanie 30-letniego napastnika - Łukasza Zagdańskiego.

Pochodzący z Gorzowa Wlkp. piłkarz jest wychowankiem Uranu Trzebicz. Seniorski debiut zaliczył w Sparcie Oborniki, skąd przeniósł się do I-ligowego Zagłębia Lubin. Grał również w II-ligowych Miedzi Legnica i ŁKS Łódź oraz w III-ligowych: Sparcie Brodnica, Bałtyku Koszalin, Pelikanie Niechanowo, Elanie Toruń i Stali Rzeszów. Ostatnią rundę spędził w Mieszku Gniezno, gdzie był najlepszym strzelcem. Jesienią w III lidze zanotował osiem bramek.

Sokół Kleczew jesienią miał problemy w ataku, w siedemnastu spotkaniach zdobył zaledwie 20 bramek, co dawało dwunasty rezultat w III-ligowej stawce. Zagdański ma być rozwiązaniem tych problemów.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO