WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Z kim zagrają w play-offach Wilki i SPS Konspol?

Dodano: 14.02.2020 10:13
Źródło: LM.pl

Ostatnią kolejkę rundy zasadniczej rozegrają w sobotę siatkarze Wilków Wilczyn i SPS Konspol Słupca. Szansę na awans na wyższe miejsce mają jedynie słupczanie.

Wilki przed ostatnią kolejką zajmują drugie miejsce w tabeli i niezależnie od wyniku sobotniego meczu to się nie zmieni. Do liderującej Olimpii Sulęcin zespół z Wilczyna traci osiem punktów, nad Orłem Międzyrzecz ma cztery punkty przewagi. W sobotnim spotkaniu trener Tomasz Robak może więc dać pograć więcej rezerwowym lub przetestować różne rozwiązania taktyczne.

Sprzyjać temu będzie również rywal. SMS Police to ostatni zespół w tabeli, który w dorobku ma zaledwie jeden punkt i sześć wywalczonych setów. Pierwsze starcie obu zespołów zakończyło się wygraną Wilków 3:0, a rywale w Wilczynie zdołali zdobyć zaledwie 48 punktów.

Mecz pomiędzy SMS Police a Wilkami Wilczyn rozpocznie się w sobotę 15 lutego o godz. 15.30 w hali sportowej w Policach.

O wiele ważniejszy mecz czeka zawodników SPS Konspol Słupca. Zespół Marka Jankowiaka wciąż jest bowiem w grze o trzecią lokatę, a co za tym idzie - uniknięcie w play-offach liderującej Olimpii Sulęcin. Słupczanie muszą w sobotę pokonać Stoczniowca Gdańsk i liczyć na porażkę trzeciego w tabeli Orła Międzyrzecz. Gdyby taki scenariusz się ziścił, w play-offach mielibyśmy derby wschodniej Wielkopolski, Wilki Wilczyn zagrałby z SPS Konspol Słupca.

Stoczniowiec Gdańsk szans na awans do czołowej czwórki już nie ma, co nie znaczy, że mecz odpuści, również walczy bowiem o zajęcie korzystnego miejsca w fazie play-out. Pierwsze spotkanie obu drużyn było bardzo zacięte. Skończyło się wygraną SPS Konspol Słupca, ale stosunkiem 3:2.

Mecz pomiędzy Stoczniowcem Gdańsk a SPS Konspol Słupca rozpocznie się w sobotę 15 lutego o godz. 16.00 w hali sportowej w Gdańsku. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   SPS Słupca,   SMS Police,   Stoczniowiec Gdańsk

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO