WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolejny sparing Sokoła na remis. Zagdański jeszcze nie zagrał

Dodano: 15.02.2020 17:19
Źródło: LM.pl

Czwarty sparing, czwarty remis. W piątek Sokół Kleczew zmierzył się w meczu kontrolnym z Polonią Środa Wlkp. W starciu z ligowym rywalem nie zagrał jeszcze Łukasz Zagdański.

W piątkowym starciu w Trzemesznie w barwach Sokoła Kleczew wystąpiło piętnastu piłkarzy. Zabrakło Miłosza Świątnickiego i, co ważne, najnowszego nabytku kleczewskiej drużyny - Łukasza Zagdańskiego. W kadrze znalazł się natomiast Konrad Mechowski. To dziewiętnastoletni zawodnik MKS Dąbie, który od dłuższego czasu trenuje z zespołem Łukasza Cichosa.

Rywalem kleczewian była Polonia Środa Wlkp., czyli ligowy przeciwnik. Pierwsza połowa starcia była wyrównana, w drugiej przeważał już Sokół Kleczew. Żadne gole jednak nie padły i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Był to już czwarty remis kleczewian w zimowym okresie przygotowawczym.

Kolejne spotkanie Sokół rozegra w przyszłą sobotę. Rywalem drużyny Łukasza Cichosa będzie Pogoń Nowe Skalmierzyce. 

Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 0:0

Sokół Kleczew (wyjściowy skład): Hubert Świtalski - Wiktor Patrzykąt, Dawid Śnieg, Adrian Kaliszan, Konrad Kobylarek, Sebastian Śmiałek, Maciej Adamczewski, Mateusz Majer, Norbert  Grzelak, Maciej Poręba, Paweł Piceluk.

Ponadto zagrali: Michał Wolinowski, Tomasz Koziorowski, Konrad Mechowski, Jakub Groszkowski.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO