WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kluczowy mecz wygrany, wicemistrzostwo dla KKF nieco bliżej!

Dodano: 15.02.2020 18:42
Źródło: LM.pl

9:3 rozbił KKF Automobile Torino Konin zespół Futsalu Gostyń w kluczowym dla losów wicemistrzostwa II ligi meczu. 

W sobotę w Golinie spotkały się dwie drużyny z największymi szansami na wicemistrzostwo II ligi. Drugiej pozycji bronił KKF Automobile Torino Konin, który nad Futsalem Gostyń miał dwa oczka przewagi, ale i jeden mecz rozegrany więcej. W pierwszym meczu w Gostyniu koninianie przegrali, ale w rewanżu nie dali już rywalom szans.

Pierwsza połowa starcia była jeszcze dość wyrównana, a obie drużyny naprzemiennie wychodziły na prowadzenie. Wynik otworzyli goście golem Damiana Bujaka, później przewagę dwóch bramek wypracowali sobie gospodarze, a pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem koninian 3:2.

Po zmianie stron na parkiecie dominował już zespół z Konina. KKF Automobile Torino zanotował aż sześć trafień wobec zaledwie jednej bramki Futsalu Gostyń. Hat-tricka skompletował Mateusz Mroziński i koninianie zwyciężyli ostatecznie 9:3.

Dzięki wygranej koniński zespół umocnił się na drugim miejscu w tabeli z przewagą pięciu punktów nad Futsalem Gostyń i jednym meczem rozegranym więcej. Kolejne spotkanie w przyszłą niedzielę. KKF Automobile Torino Konin zmierzy się na wyjeździe z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

KKF Automobile Torino Konin - Futsal Gostyń 9:3 (7', 13' Krystian Andrzejczak, 14', 23', 35' Mateusz Mroziński, 28', 39' Alan Kujawa, 33' Mateusz Zaborski, 39' Przemysław Skibiszewski - 4', 17' Damian Bujak, Krzysztof Kąkolewicz)

KKF Automobile Torino Konin: Jakub Jaskulski - Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski, Alan Kujawa, Wiktor Jarabek, Przemysław Skibiszewski, Łukasz Łajdecki, Artur Brzuśkiewicz.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   Futsal Gostyń

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO