WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dudziak znów w pierwszym składzie, Polki wygrały MIMA Cup

Dodano: 16.02.2020 18:30
Źródło: LM.pl

Aleksandra Dudziak, piłkarka Medyka Konin, wystąpiła w finale turnieju MIMA Cup w Hiszpanii. Polki pokonały reprezentację Belgii 2:1.

Dzięki remisowi i wygranej w dwóch poprzednich spotkaniach biało-czerwone znalazły się w finale turnieju MIMA Cup. W wyjściowym składzie na mecz z Belgią znalazła się jedna z dwóch zawodniczek Medyka Konin powołanych na to spotkanie - Aleksandra Dudziak. Biało-czerwone wygrały spotkanie 2:1, triumfując jednocześnie w całym MIMA Cup.

Turniej był elementem przygotowań polskiej kadry do turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy, który w dniach 23 - 29 marca organizuje Norwegia. Rywalkami Polek w Elite Round będą Norwegia, Czechy i Ukraina.

Belgia - Polska 1:2 (56' Luna Vanzeir - 8' Nadia Krezyman, 48' Natalia Wróbel)

Polska (skład wyjściowy): Oliwia Macała – Oliwia Krysman, Gabriela Kędzia, Aleksandra Dudziak, Katja Skupień, Weronika Kaczor, Nadia Krezyman, Natalia Wróbel, Wiktoria Fronc, Julia Olkiewicz, Wiktoria Kiszkis.

fot. Łączy Nas Piłka 

  • Dudziak znów w pierwszym składzie, Polki wygrały MIMA Cup

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO