WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwie piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentacji U-19

Dodano: 18.02.2020 11:26
Źródło: LM.pl

Trzy mecze w reprezentacji Polski do lat dziewiętnastu mają szansę rozegrać piłkarki Medyka Konin - Aleksandra Żurek i Alicja Piechocka. Wczoraj trener Nina Patalon ogłosiła powołania na towarzyski turniej La Manga 2020.

W kadrze biało-czerwonych znalazły się 22 piłkarki z trzynastu klubów. Wśród nich znalazły się dwie zawodniczki Medyka Konin - Aleksandra Żurek i Alicja Piechocka. Obie na co dzień grają w I lidze, ale zdążyły też już zadebiutować w Ekstralidze. 

Najwięcej powołań dostały piłkarki UKS SMS Łódź, bo aż sześć. Trzy zawodniczki powołane zostały z GKS Katowice, a po dwie - z Medyka Konin i Olimpii Szczecin. Ponadto na zgrupowanie przyjadą piłkarki Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk, Asane Fotball Damer, AZS PWSZ Wałbrzych, Borussii VfL Moenchengladbach, Rys Bukowina Tatrzańska, Malaga FC Femenino, Northeastern University, ROW Rybnik i UKS 3 Staszkówka Jelna.

Medyczki mają szansę zagrać w trzech spotkaniach w ramach towarzyskiego turnieju La Manga 2020. 4 marca biało-czerwone zmierzą się ze Szwecją, dwa dni później z Danią, a 8 marca z Holandią. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO