WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwie piłkarki Medyka powołane na mecze kwalifikacji do Euro

Dodano: 19.02.2020 13:22
Źródło: LM.pl

Natalia Chudzik i Gabriela Grzywińska powołane zostały do seniorskiej reprezentacji Polski na mecze eliminacji do mistrzostw Europy z Mołdawią i Azerbejdżanem.

Łącznie selekcjoner Miłosz Stępiński powołał 22 piłkarki. W tym gronie znalazły się dwie zawodniczki Medyka Konin - Natalia Chudzik i Gabriela Grzywińska. Najwięcej, bo pięć piłkarek, powołanych zostało z Górnika Łęczna, a po dwie z Czarnych Sosnowiec, PSG, SC Sand, VfL Wolfsburg i UKS SMS Łódź. 

Biało-czerwone czekają dwa mecze eliminacji do mistrzostw Europy. 7 marca o godz. 18.00 Polki podejmą reprezentację Mołdawii, a 11 marca w Baku o godz. 18.00 zagrają z Azerbejdżanem. Polski zespół zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie z dorobkiem jednego oczka, ale do tej pory biało-czerwone rozegrały zaledwie jedno spotkanie. Liderem są Hiszpanki z siedmioma punktami po trzech meczach. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO