LM.plSportKKF Automobile Torino wygrał 12:6, status quo w tabeli II ligi

KKF Automobile Torino wygrał 12:6, status quo w tabeli II ligi

Do ostatniej kolejki trwać będzie walka o wicemistrzostwo II ligi. W weekend swoje mecze wygrały drużyny KKF Automobile Torino Konin i Futsalu Gostyń.

Koninianie mierzyli się w niedzielę z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Choć to KKF Automobile Torino Konin był faworytem starcia, do osiemnastej minuty spotkanie było bardzo wyrównane. Gospodarze czterokrotnie wychodzili na prowadzenie, a goście czterokrotnie odrabiali straty. Gole strzelali dwukrotnie Mateusz Mroziński, Artur Brzuśkiewicz, Przemysław Skibiszewski.

W końcówce pierwszej połowy koninianom w końcu udało się wyjść na prowadzenie. Do siatki trafili Skibiszewski i Stryganek, a KKF Automobile Torino wygrał pierwszą połowę 6:4.

Druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej, goście regularnie powiększali swoją przewagę i ostatecznie KKF Automobile Torino triumfował 12:6, notując dziewiątą wygraną w tym sezonie.

Kolejkę przed końcem sezonu koniński zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów i przewagą dwóch oczek nad Futsalem Gostyń. Losy wicemistrzostwa rozstrzygną się więc w ostatniej kolejce. W przyszłą niedzielę KKF Automobile Torino podejmie Piasta Poniec.

Tarnovia Tarnowo Podgórne - KKF Automobile Torino Konin 6:12 (2' Kamil Krzyżan, 7', 38' Michał Gławdecki, 8', 16' Krystian Skórczyński, 32' Piotr Jaraszkiewicz - 3', 17', 23' Mateusz Mroziński, 8', 24' Artur Brzuśkiewicz, 14', 18', 30' Przemysław Skibiszewski, 20' Marcin Stryganek, 32' Krystian Andrzejczak, 33' Wiktor Jarabek, 40' Bartosz Barański (sam.))

KKF Automobile Torino Konin: Jakub Jaskulski - Wiktor Jarabek, Przemysław Skibiszewski, Marcin Stryganek, Artur Brzuśkiewicz, Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Adam Wojciechowski.