WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Europy Kadetów. Nowinowski odpadł w 1/32 finału

Dodano: 27.02.2020 12:01
Źródło: LM.pl

Kacper Nowinowski był jedynym reprezentantem KKSz Konin powołanym na Mistrzostwa Europy Kadetów. Koninianin awansował do 1/32 finału.

Nowinowski zmagania w Poreču w Chorwacji rozpoczął od fazy grupowej. Z sześciu pojedynków wygrał trzy - 5:4 z Czechem Matyasem Cackiem, 5:2 z Gruzinem Laszą Kuczukidze i 5:1 z Austriakiem Philipem Meixnerem. Te wyniki dały mu awans do fazy pucharowej. 

W pierwszym pojedynku koninianin spotkał się z Rosjaninem Nikolajem Spitsynem. Walka zakończyła się zwycięstwem rywala Nowinowskiego 15:10. Zawodnik KKSz Konin sklasyfikowany został ostatecznie na 44. miejscu. 

Nowinowski walczył również w turnieju drużynowym. Reprezentacja Polski w pierwszym starciu uległa Bułgarom 40:45, następnie uległa jeszcze Gruzinom 31:45 oraz pokonała Węgrów 45:40 i Ukraińców 45:30, zajmując ostatecznie trzynaste miejsce na osiemnaście drużyn.

A już dziś w Poreču startują Mistrzostwa Europy Juniorów. KKSz Konin i Polskę reprezentować będzie Małgorzata Zawodniak.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO