WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szymon Bartosik będzie grał w Kole. Szukał klubu z wyższych lig

Dodano: 27.02.2020 13:06
Źródło: LM.pl

Szymon Bartosik wiosną będzie grał w IV-ligowej Olimpii Koło. Choć szukał zespołu w wyższych klasach rozgrywkowych ostatecznie nie dostał angażu.

Jesienią Bartosik grał w III-ligowym Górniku Konin. Był podstawowym zawodnikiem konińskiej drużyny, rozgrywając piętnaście meczów w lidze, strzelając jedną bramkę i notując dwie asysty. Po rundzie jesiennej zaczął szukać miejsca w zespole z wyższych lig. Przebywał m.in. na testach w I-ligowej Olimpii Grudziądz.

Ostatecznie angażu w wyższych ligach nie dostał, w ostatnim czasie trenował więc z IV-ligową Olimpią Koło, której jest wychowankiem. W środę kolski klub poinformował, że Bartosik będzie jego zawodnikiem w rundzie wiosennej. 

źródło: olimpiakolo.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO