LM.plSportZ liderem powalczyli, choć seta nie zdobyli. Półfinały dalej od SPS

Z liderem powalczyli, choć seta nie zdobyli. Półfinały dalej od SPS

W trzech setach przegrali pierwszy mecz fazy play-off siatkarze SPS Konspol Słupca. Tym samym oddala się od nich awans do turnieju półfinałowego.

Słupczanie w fazie play-off mierzą się z najlepszym zespołem rundy zasadniczej - Olimpią Sulęcin. Faworytem spotkań są oczywiście siatkarze z Sulęcina i potwierdzili to już w pierwszym spotkaniu play-offów. Na własnym parkiecie triumfowali w trzech setach.

W żadnej części meczu Olimpia nie rozbiła słupczan. SPS Konspol zdobywał za każdym razem ponad 20 punktów. Odpowiednio - 22, 21 i 23. Ale żadnego seta siatkarze z naszego regionu nie zdołali wygrać i ostatecznie to Olimpia prowadzili w rywalizacji play-off 1:0.

Już w niedzielę drugie spotkanie w Sulęcinie. Rewanż lub rewanże (w zależności od wyników) - za tydzień w Słupcy. Rywalizacja trwa do trzech zwycięstw.

Olimpia Sulęcin - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:22, 25:21, 25:23)