WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Play-offy jak runda zasadnicza. Wilki znów wygrał w piątym secie

Dodano: 29.02.2020 21:53
Źródło: LM.pl

Trzeci mecz pomiędzy Wilkami Wilczyn a Orłem Międzyrzecz rozstrzygał się dopiero w piątym secie. Wilki wygrały pierwszy mecz play-off i objęły prowadzenie w walce o awans do turnieju półfinałowego.

Dwa mecze pomiędzy Wilkami a Orłem w rundzie zasadniczej kończyły się wygranymi wilczynian 3:2. Dokładnie takim samym wynikiem zakończyło się również pierwsze starcie obu zespołów w fazie play-off.

Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, wygrywając set 25:15. W drugiej części meczu Orzeł wyrównał po wygranej 25:22, a następnie wyszedł na prowadzenie po zwycięstwie w trzecim secie 25:18. Drużyna Tomasza Robaka wygrała czwartą część spotkania 25:17 i doprowadziła do seta numer pięć. Tu rywalizację zdominowali już wilczynianie, pokonując Orła 15:8.

Dzięki wygranej Wilki objęły prowadzenie w play-offach. W niedzielę drugie spotkanie w Wilczynie, a za tydzień mecz lub mecze rewanżowe w Międzyrzeczu.

Wilki Wilczyn - Orzeł Międzyrzecz 3:2 (25:15, 22:25, 18:25, 25:17, 15:8)

fot. Wilki Wilczyn 

  • Play-offy jak runda zasadnicza. Wilki znów wygrał w piątym secie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   play-off,   Wilki Wilczyn,   Orzeł Międzyrzecz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO