WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wilki krok bliżej półfinałów. Druga wygrana z Orłem Międzyrzecz

Dodano: 1.03.2020 21:56
Źródło: LM.pl

W drugim spotkaniu play-off II ligi Wilki pokonały Orła Międzyrzecz. Od awansu do turnieju półfinałowego wilczynian dzieli tylko jedna wygrana.

Niedzielne, drugie starcie w play-offach II ligi z Orłem Międzyrzecz siatkarze Wilków Wilczyn wygrali już w czterech setach. W dwóch pierwszych gospodarze triumfowali do dziewiętnastu i do 21. Orzeł był w stanie urwać tylko jeden set. W trzeciej części spotkania, po grze na przewagi, goście zwyciężyli 27:25. W czwartym secie Wilki dokończyły jednak dzieła i wygrały 25:22.

Zwycięstwo w drugim meczu 3:1 oznacza, że wilczynianie są już o krok od awansu do turnieju półfinałowego. Wystarczy, że wygrają jeszcze co najmniej jeden mecz. Najbliższa szansa - w przyszłą sobotę w Międzyrzeczu. 

Wilki Wilczyn - Orzeł Międzyrzecz 3:1 (25:19, 25:21, 25:27, 25:22)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Orzeł Międzyrzecz,   play-off

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO