WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwóch nowych piłkarzy w Olimpii Koło tuż przed startem rundy

Dodano: 3.03.2020 10:59
Źródło: LM.pl

Adam Trzeszczyński i Jakub Skiba to dwaj nowi piłkarze Olimpii Koło. Do IV-ligowca z naszego regionu dołączyli tuż przed startem rundy wiosennej.

Adam Trzeszczyński gra na pozycji obrońcy. W przeszłości grał m.in. w Górniku Łęczyca, Huraganie Pobiedziska, a jesienią - w A-klasowej Warcie Kramsk. Do Koła 28-latek przeszedł na zasadzie transferu definitywnego.

Drugim nowym zawodnikiem jest Jakub Skiba. 32-latek jest wychowankiem Rolgosu Sowiny. Następnie grał w angielskich klubach z niższych lig - FC West Hull i FC Waterloo Hull. Do Olimpii dołączył jako wolny zawodnik.

Szansa na debiut przed oboma piłkarzami już w najbliższy weekend. W ramach inauguracji rundy wiosennej IV ligi kolanie podejmą Lubuszanina Trzcianka.

źródło: olimpiakolo.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO