WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wilki w turnieju półfinałowym! Wygrali czwarty mecz z Orłem!

Dodano: 8.03.2020 20:09
Źródło: LM.pl

Nie będzie piątego meczu play-off II ligi. Wilki Wilczyn pokonały Orła Międzyrzecz 3:1 i awansowały do turnieju półfinałowego o awans do I ligi!

Do niedzielnego spotkania siatkarze Wilków przystępowali po sobotniej, pierwszej w tym sezonie porażce z Orłem Międzyrzecz. Pierwszy set niedzielnego starcia można było mieć obawy, że ta dobra passa Orła zostanie podtrzymana. Gospodarze triumfowali bowiem 25:19.

Jak się jednak później okazało był to jedyny wygrany przez Orła mecz w niedzielę. Trzy kolejne części meczu padły już łupem Wilków. Siatkarze z Wilczyna triumfowali do 22, do siedemnastu i do piętnastu, zwyciężając w całym spotkaniu 3:1.

Dzięki temu wilczynianie zanotowali trzecią wygraną w play-offach i awansowali do turnieju półfinałowego. Pierwszy etap rywalizacji o awans do I ligi rozegrany zostanie od 27 do 29 marca. Wilki zmierzą się w nim najprawdopodobniej z Olimpią Sulęcin (zwycięzca grupy I), Astrą Nowa Sól (zwycięzca grupy IV) i Sobieskim Żagań (druga drużyna grupy IV). Gospodarz turnieju zostanie wyłoniony przez PZPS. 

Orzeł Międzyrzecz - Wilki Wilczyn 1:3 (25:19, 22:25, 17:25, 15:25)

fot. Wilki Wilczyn

  • Wilki w turnieju półfinałowym! Wygrali czwarty mecz z Orłem!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   play-off,   Wilki Wilczyn,   Orzeł Międzyrzecz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO