LM.plSportPierwsza porażka Mustanga Konin. Lepszy IKS GTM Konstancin

Pierwsza porażka Mustanga Konin. Lepszy IKS GTM Konstancin

42:92 przegrali koszykarze na wózkach Mustanga Konin spotkanie z IKS GTM Konstancin. Była to pierwsza porażka koninian w tym sezonie.

Spotkanie w Konstancinie od początku nie układało się po myśli Mustanga Konin. Goście w żadnej kwarcie nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki z IKS GTM. Koninianie kolejne kwarty przegrywali: 9:21, 13:22, 12:25 i 8:24. Ostatecznie Mustang uległ rywalom 42:92.

Była to pierwsza porażka koninian w tym sezonie. Kolejne spotkanie, zgodnie z terminarzem, powinno odbyć się w weekend 21 - 22 marca w Koninie. Mustang podejmować ma Start Wrocław.

IKS GTM Konstancin - Mustang Konin 92:42 (21:9, 22:13, 25:12, 24:8)

Mustang Konin: Witold Malisiak (12 pkt), Przemysław Stelmasik (9 pkt), Marek Wesołowski (8 pkt), Piotr Darnikowski (6 pkt), Mateusz Tylak (4 pkt), Daniel Brzeziński (3 pkt), Marek Bystrzycki, Krzysztof Zieliński, Kamil Kornacki.