WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Już nie tylko mecze, ale i treningi. Kluby sportowe odwołują zajęcia

Dodano: 11.03.2020 12:50
Źródło: LM.pl

Pierwsze kluby sportowe w naszym regionie podjęły decyzję o zawieszeniu treningów. Zajęcia odwołały już m.in. MKS MOS Konin, Olimpia Koło, Tur 1921 Turek i SKP Słupca.

Sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem jest bardzo dynamiczna. Dopiero wczoraj część związków sportowych poinformowała o zawieszeniu rozgrywek, a już dziś pierwsze kluby z naszego regionu informują o odwołaniu nawet treningów. 

Taką decyzję podjęły dziś m.in. Olimpia Koło, Tur 1921 Turek i SKP Słupca. Kluby z Turku i ze Słupcy zawiesiły wszystkie treningi i sparingi, a Olimpia - zajęcia w grupach młodzieżowych i Akademii Mała Olimpia. Wszystkie zajęcia treningowe odwołane zostały też w MKS MOS Konin i siatkarskim klubie SPS Słupca.

Treningi normalnie odbywać będą się w Górniku Konin, ale grupy młodzieżowe nie będą rozgrywać sparingów. - Prosimy rodziców, aby z treningów zrezygnowały dzieci, które wykazują jakiekolwiek oznaki choroby oraz te, które w ostatnim czasie przebywały poza granicami naszego państwa - czytamy w komunikacie na stronie klubu.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO