WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turniej półfinałowy II ligi siatkówki zawieszony przez PZPS

Dodano: 11.03.2020 13:51
Źródło: LM.pl

Nie wiadomo, czy uda się rozegrać w terminie play-off II ligi siatkówki. PZPS zawiesił właśnie do odwołania wszystkie mecze tego szczebla rozgrywek.

Sytuacja ta dotyczy Wilków Wilczyn, które w miniony weekend wywalczyły awans do turnieju półfinałowego. Turniej ten miał odbyć się w weekend 27 - 29 marca (miejsce nie było dotąd znane, miał je wyznaczyć PZPS). Na ten moment nie wiadomo, czy turniej półfinałowy uda się rozegrać w terminie.

PZPS wydał bowiem komunikat o zawieszeniu rozgrywek II ligi. - Nowe terminy zostaną podane po unormowaniu sytuacji epidemiologicznej. Na bieżąco będziemy informować o ewentualnych kolejnych działaniach związanych z procedurami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa - czytamy w komunikacie na stronie związku. 

Ligi siatkarskie to już kolejne rozgrywki zawieszone w naszym regionie. Wcześniej taką decyzję podjęły m.in. wojewódzkie związki piłkarskie i koszykarskie oraz Polski Związek Szermierczy. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO