WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Marek Jankowiak będzie dalej trenerem SPS Konspol Słupca

Dodano: 17.03.2020 11:33
Źródło: LM.pl

Szkoleniowiec SPS Konspol Słupca Marek Jankowiak będzie nadal trenował II-ligowca w nowym sezonie. Prezes słupeckiego klubu zapowiada również zmiany w kadrze.

Jak informuje portal TwojaSlupca.pl Marek Jankowiak pozostanie trenerem SPS Konspol Słupca również w kolejnym sezonie. Prezes słupeckiego klubu, Michał Ziemski, zapowiada natomiast zmiany w kadrze. - Na pewno dojdzie do kilku zmian w składzie, przyjdą nowi zawodnicy - mówi w rozmowie ze słupeckim portalem.

Marek Jankowiak do Słupcy trafił przed zakończonym ostatnio sezonem. W pierwszym roku pracy z siatkarzami SPS Konspol awansował do play-offów. Jego zespół przegrał jednak rywalizację z Olimpią Sulęcin i ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu w tabeli II ligi gr. I. 

  • Marek Jankowiak będzie dalej trenerem SPS Konspol Słupca

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Marek Jankowiak,   trener

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO