WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

35 lat Medyka Konin. Zobacz, jak to wszystko się zaczęło!

Dodano: 24.03.2020 11:32
Źródło: LM.pl

Grupa dziewcząt chcących grać w piłkę i nauczyciel wychowania fizycznego Roman Jaszczak. Tak rozpoczęła się 35-letnia już historia Medyka Konin.

Czterokrotny mistrz Polski, dziewięciokrotny wicemistrz Polski, dziewięciokrotny zdobywca Pucharu Polski, uczestnik Ligi Mistrzyń. Medyk Konin to duma naszego miasta i prawdziwa legenda polskiej piłki kobiecej. Dziś, z okazji 35-lecia powstania klubu, przypominamy nasz materiał nagrany pięć lat temu. 

O początkach istnienia Medyka, przyjaźniach na całe życie, trudnych i pięknych momentach opowiadają założyciel, trener i prezes klubu Roman Jaszczak oraz byłe piłkarki Medyka: Renata Grajek, Violetta Maciaszek, Iwona Małaczek, Agnieszka Śmiechowska i Marzena Wesołowska.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO