WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wirtualny bieg w Słupcy. Rywalizuj z innymi na ośmiu kilometrach

Dodano: 25.03.2020 11:40
Źródło: LM.pl

Na Wirtualną Ósemkę zaprasza Grupa Biegowa Słupca. Choć uczestnicy otrzymają pakiety startowe i medale, a najlepsi nagrody, biegacze nie spotkają się razem na starcie i mecie.

W czasie, gdy wszystkie masowe imprezy sportowe są albo odwołane, albo zawieszone Grupa Biegowa Słupca wychodzi z inicjatywą, która nie łamie zasad narodowej kwarantanny, a jednocześnie zapewnia zawodnikom sportowe emocje. To Wirtualna Ósemka - bieg zarówno prawdziwy, jak i wirtualny.

Idea jest prosta. Od godz. 6.00 rano 11 kwietnia do północy 12 kwietnia każdy pełnoletni chętny może przebiec osiem kilometrów na terenie miasta lub gminy Słupca. Pokonaną trasę udokumentować musi w dowolnej aplikacji biegowej, która zapisze odpowiednie dane (data, godzina, czas i widoczna tarsa), a nastętnie te dane udostępnić na stronie głównej Grupy Biegowej Słupca.

Tak, jak w pradziwym biegu, również na Wirtualną Ósemkę należy się zapisać (koszt: 30 zł). Na uczestników biegu czekają pakiety startowe, w tym m.in. medale, a dla najlepszych - nagrody. Wręczone zostaną po uzgodnieniu z organizatorem.

Więcej informacji o biegu na stronie FB (TUTAJ) oraz pod numerem telefonu: 506 194 255. 

  • Wirtualny bieg w Słupcy. Rywalizuj z innymi na ośmiu kilometrach

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   Słupca,   Wirtualna Ósemka,   Grupa Biegowa Słupca

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO