WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grand Prix Wielkopolski Wschodniej. Dwa biegi przeniesione

Dodano: 7.04.2020 11:16
Źródło: LM.pl

Pandemia koronawirusa zaczyna wpływać na kalendarz biegowy w regionie konińskim. Odwołany został już Bieg Milowego Słupa, a przeniesione na wrzesień drugie zawody z cyklu Grand Prix Wielkopolski Wschodniej.

XXII Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa miał otwierać tegoroczny cykl Grand Prix Wielkopolski Wschodniej. Zawody zaplanowane były na 15 - 16 maja. Wiadomo już, że w tym terminie się nie odbędą. - Czy odbędzie się w ogóle? Trudno powiedzieć, bo ilość odwołanych prestiżowych imprez będzie tak duża, że wszystkie mogą nie zmieścić się w jesiennym kalendarzu. Pracujemy też nad inną koncepcją rozegrania biegu i jeśli tylko sytuacja epidemiczna na to pozwoli, będziemy chcieli go przeprowadzić - tłumaczy na swoim profilu FB MOSiR Konin, organizator biegu.

W maju miał się jeszcze odbyć drugi bieg z cyklu Grand Prix Wielkopolski Wschodniej. VII Bieg Wyszyńska Dziesiątka przełożony został jednak na 11 września. W tym momencie więc pierwszą zaplanowaną imprezą jest II Bieg Kłodawskiego Święta Soli, który ma odbyć się 20 czerwca.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO