WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grarantanna Cup. Kopernik Konin dotarł do 1/32 finału laddera

Dodano: 22.04.2020 19:07
Źródło: LM.pl

Trzy spotkania rozegrali e-sportowcy z ZS im. M. Kopernika w Koninie. W finale laddera #1 Grarantanna Cup dotarli do 1/32 finału.

Zmagania w finale laddera #1 CS:GO miały być dla koninian przepustką do wielkiego finału Grarantanna Cup i walki o atrakcyjne nagrody. Kopernik Konin, dzięki bardzo dobrej postawie w eliminacjach, przystępował do środowych zmagań rozstawiony z numerem czwartym. Celem był awans do ćwierćfinału, który dawał miejsce w głównym finale.

Rywalizację Kopernik rozpoczął od wygranej walkowerem z BeastCrew, którego zawodnicy nie stawili się na mecz. W drugim meczu koninianie mierzyli się z Klanem Na Drzewie - reprezentacją Technikum nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce. E-sportowcy z Kopernika nie dali rywalom większych szans. 

Zaczynając jako CT oddali rywalom tylko trzy rundy, a po zmianie stron dołożyli cztery zwycięstwa. Świetnie zmagania zaczął lampardxx już w połowie rozgrywki notując czternaście fragów. Ostatecznie najlepszy w drużynie Kopernika okazał się FakeTooMuch z rekordem 23 - 3 - 6, a koniński zespół zwyciężył 16:3.

W 1/32 finału reprezentacja konińskiej szkoły mierzyła się z ElektrykSDL, drużyną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach. Tym razem koninianie zaczynali jako terroryści, co nie pomogło. W pierwszej części meczu Kopernik zanotował tylko dwie wygrane po dwóch udanych akcjach plantowania na B. 

Zmiana stron dawała nadzieję na odrobienie strat, koninianie wygrali bowiem trzy rundy z rzędu. Margines błędu był jednak niewielki. Po zanotowaniu czternastej wygranej przez ElektrykSDL rywalom Kopernika wystarczyły już tylko trzy rundy, by doprowadzić sprawę do końca. Ostatecznie koninianie przegrali 6:16 i odpadli z dalszej rywalizacji w finale laddera. 

BeastCrew - Kopernik Konin 0:1 (walkower)

Klan Na Drzewie - Kopernik Konin 3:16 

Kopernik Konin (K - A - D): Jakub ,,FakeTooMuch" Seidel (26 - 3 - 6), Szymon ,,lampardxx" Zalewski (23 - 2 - 8), Bartosz ,,rabk0" Kowalkowski (16 - 8 - 12), Maik ,,LLTN” Piasecki (13 - 3 - 10), Miłosz ,,AntyVirus” Konieczka (11 - 4 -11).

ElektrykSDL - Kopernik Konin 16:6 

Kopernik Konin (K - A - D): Jakub ,,FakeTooMuch" Seidel (18 - 0 - 18), Maik ,,LLTN” Piasecki (13 - 3 - 18), Miłosz ,,AntyVirus” Konieczka (11 - 3 - 19), Szymon ,,lampardxx" Zalewski (12 - 5 - 18), Bartosz ,,rabk0" Kowalkowski (6 - 3 - 20).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO