WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wirtualny Puchar WZPN. Górnicza wygrała, grają kolejni

Dodano: 24.04.2020 20:09
Źródło: LM.pl

Olimpia Koło, Czarni Brzeźno, Dynamo Konin, LKS Ślesin, GKS Sompolno, AZS PWSZ Konin i Delfin Ślesin to kolejne zespoły, które przystąpiły do rywalizacji w Wirtualnym Pucharze WZPN.

Zmagania w Wirtualnym Pucharze WZPN trwają od środy. Swój pierwszy mecz wygrała już Górnicza Konin, pokonując Polonię Poznań 1:0 i awansując do 1/32 finału. Wczoraj swoje pierwsze spotkanie zaczęła też Olimpia Koło. Mecz kończy się dziś już o północy, kolanie na ten moment prowadzą 1:0. 

W piątek rozpoczęła się również kolejna tura spotkań. Czarni Brzeźno mierzą się z Victorią Mały, Dynamo Konin gra z Zielonymi Gaj Mały, LKS Ślesin walczy ze Stalą Pleszew, Delfin Ślesin mierzy się ze Szczytem Szczytniki, a AZS PWSZ Konin gra z GKS Sompolno. Te spotkania potrwają do końca soboty.

Spotkania Wirtualnego Pucharu WZPN rozgrywane są w sieci. Gole zdobywają kibice zostawiając reakcje pod postami wojewódzkiego związku na profilu FB. Każde 50 reakcji to jedna bramka dla danej drużyny. 1/64 finału trwać będzie do końca tygodnia. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO