WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

MOSiR szuka osoby na stanowisko kierownika działu technicznego

Dodano: 16.05.2020 11:33
Źródło: LM.pl

Wykształcenie wyższe techniczne, staż pracy min. pięć lat i znajomość odpowiednich przepisów prawa - to wymagania, które stawia MOSiR przed nowym kierownikiem działu technicznego i zamówień publicznych.

Nowy kierownik w strukturze MOSiR to efekt zmian w organizacji jednostki, które nastąpiły w lutym. To wtedy właśnie przywrócono dział techniczny i zamówień publicznych. Teraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji szuka osoby, która tym działem mogłaby pokierować.

Wśród wymagań stawianych wobec kandydata jest m.in. wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub architektura i urbanistyka, minimum pięcioletni staż pracy, a także znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, gospodarki nieruchomościami, zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego, ustawy o dostępie do informacji publicznej i ustawy o pracownikach samorządowych.

Wśród dodatkowych wymagań MOSiR wyróżnił doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, znajomość programów do projektowania oraz kosztorysowania, posiadanie uprawnień budowlanych o specjalności konstrukcyjno-budowlanej, czy znajomość pakieru MS Office. 

Wszystkie wymagania oraz zakres obowiązków poznać można na stronie MOSiR Konin. Dokumenty kandydaci składać mogą do 18 maja w siedzibie ośrodka przy ul. Kurów 1. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO