WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pomysł na biznes – inwestycja w lody

Materiał promocyjny

Dodano: 20.05.2020 15:39

Jak się okazuję, gałąź zajmująca się produkcją oraz dystrybucją lodów to prawdziwa kopalnia złota. Chłodne przekąski serwowane z małego okienka nie tylko nie wymagają zbyt dużych inwestycji, ale także pozwalają na szybki zysk. Poniżej dowiesz się, o czym pamiętać podczas zakładania tego typu biznesu.

Lokalizacja

W przypadku wszelkiego rodzaju gastronomii, lokalizacja to połowa sukcesu. Stawiaj przede wszystkim na bliskie sąsiedztwo akwenów, głównych ulic czy popularnych atrakcji turystycznych. Świetnym rozwiązaniem okazują się również wszelkiego rodzaju foodtrucki, które pozwalają na swobodnie przemieszczanie się w zależności od np. pory dnia.

Wymogi sanitarne

Niezależnie od rodzaju zabudowania, każdy biznes bezpośrednio związany z jedzeniem podlega wymogom sanepidu. W związku z tym pamiętaj o tym, żeby budka posiadała stały dostęp do wody oraz była wyposażona w zlewozmywaki. Każdy pracownik jest też zobowiązany do posiadania książeczki sanepidu.

Zainwestuj w dobry sprzęt

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju gastronomię, o sukcesie firmy decydują przede wszystkim serwowane dania. W związku z tym musisz nie tylko opracować stosowne receptury, ale także zainwestować w dobry i sprawdzony sprzęt – na przykład marki Liron (https://liron-polska.pl/).

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gastronomią, powinny zdecydować się przede wszystkim na sprawdzone rozwiązania, takie jak np. maszyna do lodów włoskich (https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/). Równie dużą popularnością cieszą się także maszyny do lodów amerykańskich (https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lodow-amerykanskich/). Na początku biznesu lepiej unikać ryzykownych i wymagających doświadczenia urządzeń. Podstawowe maszyny do najpopularniejszych lodów to najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Zadbaj o coś dla każdego

Poza inwestycją w maszyny do lodów, możesz także postawić na równie popularne mrożone kawy czy chłodne napoje. Dzięki nim zyskasz pewność, że spośród Twojej oferty każdy znajdzie coś dla siebie.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:lody,   desery,   biznes

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO