WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rusza Konińska Liga Tenisowa. Zapisy do 29 maja, start w czerwcu

Dodano: 23.05.2020 11:53
Źródło: LM.pl

Nową propozycję dla tenisistów z regionu konińskiego ma TKKF Korty. Od 1 czerwca rusza Konińska Liga Tenisowa.

Znoszone obostrzenia pozwoliły tenisistom wrócić na korty już 4 maja. Organizacja dużych turniejów wciąż jest jednak niemożliwa, cały czas obowiązuje bowiem limit osób, które jednocześnie mogą przebywać na obiekcie. To nie zniechęciło jednak działaczy TKKF Korty, którzy od czerwca startują z Konińską Ligą Tenisową.

To nowa propozycja dla fanów tenisa z regionu konińskiego. Liga, jak sama nazwa wskazuje, rozgrywana będzie w kilku, co najmniej czteroosobowych grupach. Zawodnicy będą rozgrywać punktowane spotkania, a po zakończeniu każdej z rund najlepsi będą awansować do wyższych grup, a najgorsi - spadać do niższych. Organizacja ma być bardzo przyjazdna dla zawodników - na mecze umawiać będą się sami, pomiędzy sobą, a wyniki spotkań i tabele punktowe dostępne będą w systemie online. 

Zapisy do Konińskiej Ligi Tenisowej trwają do 29 maja poprzez aplikację Tenis4U lub u kortowego. Liga wystartuje 1 czerwca i potrwa do 30 września. Najlepsi na koniec sezonu otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. 

  • Rusza Konińska Liga Tenisowa. Zapisy do 29 maja, start w czerwcu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:tenis,   Korty TKKF,   Konińska Liga Tenisowa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO